Program VI edycji festiwalu. Katowice 2019

Warsztaty 22.08 - 30.08.2019

Warsztaty wokalne

Muzyka i emocje - to idea naszych warsztatów

Emisja głosu, artykulacja i dynamika, interpretacja tekstu, praca nad aranżacją utworu, zajęcia indywidualne i grupowe, a wszystko to w zgodzie z samym sobą. Pragniemy, aby trud, który włożycie w przygotowanie utworu konkursowego był inspiracją i motywacją do dalszej pracy oraz rozwoju muzycznego. Warsztaty wokalne poprowadzi niesamowicie uzdolniona kobieta, ogień i woda.

Warsztaty prowadzi

Katarzyna "Puma" Piasecka

Warsztaty prowadzi

Adam Rymarz

Warsztaty psychologiczne

Praca nad własną samoświadomością

Bardzo ważne jest dla nas Wasze samopoczucie podczas Festiwalu „"mocART”. Chcemy abyście czuli się bezpiecznie w naszej przestrzeni, mogli zadbać o siebie i popracować nad własną samoświadomością. Warsztaty psychologiczne poprowadzi niesamowicie charyzmatyczna osoba z wieloletnim doświadczeniem.

Warsztaty prowadzi

Julita Błońska- Charchut

Ze stylistką

Ubiór sceniczny

Ubiór sceniczny różni się od codziennego stroju. Chcemy wzbogacić Was w wiedzę, która pozwoli poczuć się świetnie na scenie podczas Festiwalu „mocAT”, ale również w czasie każdego Waszego występu. Warsztaty poprowadzi fantastyczna kobieta, ale przede wszystkim artystka łącząca modę, sztukę i pasję.

Warsztaty prowadzi

Katarzyna Olech-Oziembała

Konkurs piosenki 30.08.2019 godz. 16.00

W trakcie trwania Festiwalu „mocART” odbędzie się Konkurs Piosenki, podczas, którego każdy uczestnik zaprezentuje jeden utwór przygotowany podczas warsztatów wokalnych. Wykonania zostaną ocenione przez profesjonalne jury, które wybierze laureatów Gali Finałowej.

Koncert konkursowy odbędzie się w Studiu Koncertowym Radia Katowice, a wstęp na niego jest wolny. Serdecznie zapraszamy!

Gala Finałowa 30.08.2019 godz. 18.00

Podczas Gali Finałowej zaprezentują się laureaci Festiwalu Piosenki Osób Niepełnosprawnych „mocART” oraz zdobywca nagrody Grand Prix. Udział uczestników zostanie uhonorowany dyplomami i upominkami festiwalowymi, a zwycięzcy otrzymają nagrody. Wsród gości zaproszonych wystąpią: Ewa Uryga, Andrzej Lampert, Maciej Lipina, Krzysztof "Puma" Piasecki.

Koncert Galowy odbędzie się w Studiu Koncertowym Radia Katowice, a wstęp na niego jest wolny. Serdecznie zapraszamy!