Stowarzyszenie "Power of Soul"

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą od 13.01.2014r. na terenie Katowic. Naszą misją jest upowszechnianie muzyki oraz aktywizacja społeczeństwa w życiu kulturalnym.

W skład Stowarzyszenia „Power Of Soul” wchodzą kreatywni artyści, poszukujący nowych rozwiązań zmierzających do zmiany rzeczywistości edukacyjnej, kulturalnej i społecznej.

Od czerwca 2014 roku organizujemy Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych „mocART” w Katowicach.

To one tworza Stowarzyszenie

Prezes

Katarzyna "Puma" Piasecka

Inicjatorka i pomysłodawczyni katowickiego Stowarzyszenia „Power Of Soul”. Dyrygentka i założycielka chóru gospel Soul Hunters Gospel Choir zrzeszającego wokalistów, chórzystów na terenie Śląska, w tym członków Zarządu oraz członków Stowarzyszenia „Power Of Soul“.

Artystka, kompozytorka, aranżerka, autorka tekstów, producentka, muzyk, pedagog. Założycielka i dyrektor Akademii Musicalu i Muzyki Rozrywkowej „Cool Music School“ w Katowicach, pomysłodawczyni Festiwalu Piosenki Osób Niepełnosprawnych „mocART“ oraz autorka muzyki i tekstu hymnu wspomnianego Festiwalu o tytule „Taka jest w nas moc”.

Wiceprezes

Karolina Botor-Foltyn

Oligofrenopedagog. Współzałożycielka Stowarzyszenia „Power Of Soul”. Od 10 lat chórzystka Soul Hunters Gospel Choir. Artystyczna dusza, współwłaścicielka marki „Woodproof”. Zachwyca ją natura i drugi człowiek, to tutaj poszukuje inspiracji do realizowania swoich projektów. Głośno mówi o swoich marzeniach, wierzy, że wypuszczone w wszechświat spełnią się!

Wiceprezes

Aleksandra Talaga

Współzałożycielka Stowarzyszenia „Power Of Soul”, od 10 lat związana z chórem Soul Hunters Gospel Choir. Ekonomistka z wykształcenia, obecnie zajmuje się poszukiwaniem tego co chciałaby robić w przyszłości. Często podróżuje i zmienia miejsca zamieszkania (z Mediolanu po Nowy Jork) by poznawać nowych ludzi i kultury, a w dodatku rozwijać swoje pasje. Żyje według zasady “jeśli chcesz być szczęśliwy, bądź” i stara się pomagać innym w znalezieniu tego szczęścia.

Skarbnik

Daria Marczak

Chórzystka Soul Hunters Gospel Choir, współzałożycielka Stowarzyszenia „Power Of Soul”. Pasjonatka domowych wypieków, prowadzi bloga "Domowe Nie Tuczy", gdzie dzieli się swoimi wypiekowymi osiągnięciami. Kieruje się w życiu zasadą: „Jedyne, co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe". Lubiąca ludzi i życie optymistka marząca o dużej rodzinie. na pytanie, kim chciałaby zostać w przyszłości odpowiada: "chciałabym zostać mamą, najlepszą mamą na świecie"!

Członek wspierający

Aldona Snarska-Kurek

Nauczycielka muzyki oraz animatorka kultury, poetka, fraszkopisarka oraz propagatorka tego gatunku literackiego. Jurorka przeglądów poetyckich i festiwali muzycznych. Za całokształt działalności otrzymała zaszczytny tytuł Lady D. 2015 w dziedzinie kultury i sztuki województwa śląskiego.